Press "Enter" to skip to content

Lucratori , Operatori Depozit, Incarcator-Descarcator – Olanda

Distribuie pe:

Pozitie : Lucratori , Operatori Depozit, Incarcator-Descarcator
Zona: Olanda – zona Rotterdam

Angajator : Depozite Produse Alimentare, Fructe – Legume, Congelate

Pozitii : Incarcator-descarcator, Ambalator , Sortator, Lucrator banda, Operator Depozit, Personal Tehnic .

PACHET SALARIAL SI BENEFICII
Salarizarea bruta : 10.00 – 11.71 € / ora
Salarizare ore suplimentare: + 8 -50% € / ora
Salarizare – brut minim : 1720 € / luna + ore suplimentare
Salarizare neta minim : 1467€ / luna
Salarizare minima (cu cazare platita): 1100€ /luna
Ore de munca: minim 40 pe saptamana – maxim 60
Plata salarizare: Saptamanal.
Training /Pregatire Asigurata

Cazarea va fi asigurata de catre angajator- 90 Euro / Saptamana .

Cazari in campusuri , casute tipic olandeze.

Durata calatoriei de la cazare la locul de munca poate fi de 20-30 min pe sens, distanta fiind de 20 -40 km.

O casa are 2-8 camere , 2 persoane /camera. Casele sunt dotate cu absolut toate cele necesare, masina de spalat, bucatarie utiliata, apa calda, internet Wi-Fi , aer conditionat , caldura etc

Transport local – masina serviciu:
Angajatorul pune la dispozitie o masina la 5 persoane , cheltuielile pentru benzina fiind asigurate de catre angajator integral.

Daca Angajatul dipune de masina din Romania si o poate folosi pentru un grup , atunci se va deconta benzina si alte cheltuieli aferente.

Uneori se foloseste si bicicleta

Contract pe perioada : 3 – 12 Luni.

Fara comision.
Responsabilitati:
Deplasare catre locatia asimilata.

Candidatul ideal poseda:
– Minim 21 ani – Maxim 55 de ani
– Minim Engleza/Germana – basic.
– Permis de Conducere – prezinta avantaj
– Apt medical – clinic sanatos

Disponibilitatea de a lucra fara supraveghere si de a-si asuma responsabilitati;
Experienta anterioara in Depozit/Congelate.

Telefon 0213 108 369

Comentarii

Comentarii

Comments are closed.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com